Į Turkijos kurortą Antaliją vyksta daugybe turistų iš viso pasaulio. Ne veltui, mat Antalija gali pasiūlyti aukštos klasės viešbučius, platų pramogų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek vaikams ir nuostabius lankytinus objektus. Dėl to šis kurortas yra puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais. Jeigu jau įsigijote kelionės pasiūlymą arba dar tik planuojate kelionę į Antaliją, šiame įraše pasidalinsime 4 idėjomis, ką galima veikti su vaikais.

1. Apsilankykite akvariume

Antalijoje yra įsikūręs akvariumas , kuris yra antras pagal dydį Europoje ir penktas pagal dydį pasaulyje. Jame rasite daugiau nei 60 baseinų ir apie 40 teminių akvariumų, kuriuose plaukioja daugiau kaip 5000 povandeninių gyvūnų. Be viso to, turėsite galimybę pamatyti didžiausią pasaulyje tunelį akvariumą, kurio ilgis siekia net 131 metrą.

2. Paragaukite tradicinių ledų

Tiek prabangios, tiek pigios kelionės į Turkiją neįsivaizduojamos be tradicinių Maraş dondurma ledų. Šie yra kilę iš Kahramanmaraş regiono ir žinomi daugiau kaip 300 metų. Šis tradicinis desertas išsiskiria tvirta tekstūra ir atsparumu tirpimui. Ledus galima nusipirkti iš gatvės prekeivių, kurie šmaikščiai pajuokauja prieš įteikdami ledus pirkėjui.

3. Paigrožėkite smėlio skulptūromis

Sandland – tai po atviru dangumi rengiama fantastiškų smėlio skulptūrų paroda, įsikūrusi Lara paplūdimyje. Ši paroda laikoma viena didžiausių smėlio renginių pasaulyje, nes užima net 10 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Atvykę čia, galėsite pamatyti daugiau nei 100 didžiulių smėlio skulptūrų.

4. Nuvykite į teminį parką

Teminis parkas The Land Of Legends Kingdom yra puiki pramogų vieta šeimoms su vaikais ir įsikūręs apie 30–40 kilometrų atstumu nuo Antalijos regiono. Šiame teminiame parke yra vandens ir nuotykių parkai bei vyksta įvairūs vandens gyvūnų pasirodymai, kurie sužavės net ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti net 55 vandens čiuožyklas, amerikietiškus kalnelius, paplaukioti gondolomis, pamatyti įvairių pasakų personažų ir pan.

Tai bene vienos populiariausių pramogų šeimoms su vaikais Antalijoje. Be viso to, galite vaikus supažindinti su šalies ir kurorto istorinėmis vietomis ar net išvykti į pramogines ekskursijas ir pasiplaukioti pripučiamu plaustų upėje. Taip pat įvairių pramogų ir užsiėmimų yra viešbučių teritorijose: nuo žaidimų kambarių iki animatorių sugalvotų užduočių. Dėl to tikime, kad atostogos Turkijoje su vaikais tikrai neprailgs ir bus įsimintinos tiek tėvams, tiek vaikams.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *