Daugelis mūsų mėgstame vakarėlius ir pasilinksminimus. Vieniems tai – šokiai iki ryto, kitiems – žaidimai ir panašios pramogos, treti gal pasirinks karaokę. Tačiau iškilti gali nedidelė problema, nes visoms pramogoms, kurios yra susiję su muzika ir garsu bus reikalinga tam skirta aparatūra. Žinoma, prie viso to dar gerai būtų ir atitinkami šviesos efektai. Galbūt nustebsite, bet net neabejokite, kad šiuos dalykus yra įmanoma suderinti ir pasinaudoti tiek šviesos efektų, tiek ir garso aparatūros nuoma.

Taigi viską, ką Jums reikia padaryti – tai nuspręsti, kada būsimo vakarėlio data ir kviesti jo dalyvius. Galbūt vieni lėks ieškoti, kur tą aparatūrą geriau nusipirkti, o kiti, galbūt gudresni, puikiai žinos, kad rinkoje yra paslauga garso aparatūros nuoma. Tai – tikras išsigelbėjimas tiems, kuriems vakarėliai nėra kasdienybė ir šventei kokybiškesnio garso bei šviesų prireikia vos kartą ar du metuose. Tuomet tikrai, tikėtina, kad nebus verta investuoti ir pirkti brangiausią techniką. Daug patogiau ir finansiškai pigiau bus ją tiesiog išsinuomoti.

Kadangi kiekviena įmonė, užsiimanti garso aparatūros nuoma gali pasiūlyti ne vieną komplektą tinkamą šventės ar renginio kokybiškam garsui, tai tikrai teiraukitės Jus dominančių klausimų, kad sužinotumėte, kuri technika atitiks Jūsų lūkesčius bei turimą biudžetą. Sužinosite, jog galima išsinuomuoti visų žinomiausių prekinių ženklų technikos objektų. Vienus gali sudominti vien tik mikrofonai ir kolonėlės, kitiems gal reikalingi papildomi stiprintuvai bei garso aparatūros komplektai. Išsinuomavę patikimą techniką šventės metu jausitės ramiai bei užtikrintai. Tad beliks tik mėgautis programa ir puikia garso kokybe.

Vadinasi, nuo šiol kiekviena šventė ar renginys gali tapti dar įsimintinesniu. Juk ypač garso aparatūros nuoma bus aktuali tiems, kurie planuoja šiek tiek didesnį renginį, kai jame dalyvauja kelios dešimtys ar net šimtai žmonių. Tai gali būti ne tik gimtadienis, solidus jubiliejus ar gražiausia gyvenimo šventė – vestuvės. Dar prireikia garso aparatūros ir tuomet, kai yra planuojami seminarai, įvairūs pristatymai, atidarymai, parodos ir pan. Taigi nuo šiol šie renginiai su kokybiška garso aparatūra bus visai kitokie: su daugiau bosinių garsų, erdvės, švelnesniais bei aukštesniais garsais.

Garso aparatūros nuomos procesas paprastai apima šiuos žingsnius:

  • Nuspręskite kokio dydžio renginiui ir kokiai įrangai (kolonėlės, mikrofonai) reikia.
  • Pasirinkite įmonę palyginę kainas ir įrangą.
  • Užsisakykite įrangą iš anksto.
  • Pasiimkite įrangą ir įsitikinkite, kad mokate ją naudoti.
  • Pasinaudokite įranga renginyje.
  • Grąžinkite įrangą laiku ir geros būklės.

Garso aparatūros nuoma gali būti puikus būdas pagerinti savo renginio garso kokybę neišleidžiant daug pinigų. Atidžiai planuodami ir pasirinkdami tinkamą įmonę bei įrangą, galite įsitikinti, kad jūsų renginys vyks sklandžiai.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *