Artėjant padangų keitimo sezonui, daugelis vairuotojų ima ieškoti naujų padangų. Pardavėjai kiekvienais metais siūlo platų padangų pasirinkimą. Tinkamas padangų pasirinkimas – labai svarbus. Nes nuo jo priklauso automobilio važiavimas ir vairuotojo bei keleivių saugumas. Todėl verta žinoti, į ką atkreipti dėmesį perkant žiemines padangas.

Kada keisti padangas?

Nebūtina padangas keisti kiekvienais metais. Pavyzdžiui, žieminės padangos gali tarnauti ir kelis sezonus. Viskas priklauso nuo Jūsų važiavimo dažnumo ir stabdymo. Todėl kiekvienais metais įvertinkite, ar padangas tikrai reikia keisti. Rinktis naujas padangas reikėtų tuo atveju, jeigu jau yra susidėvėjęs protektorius ir jis neatitinka reikalavimų. Taip pat jeigu matote, kad padangos nudilusios netolygiai, atsirado gumbų ar įtrūkimų. Taip pat reikėtų žinoti, kad padangos, laikomos tinkamomis sąlygomis, gali išlikti tinkamos naudoti penkerius metus. Tad jeigu Jūsų padangoms jau yra daugiau laiko, verta pasižvalgyti, kokias naujas padangas galėtumėte įsigyti šiam sezonui. Nes tokio senumo padangos jau nebėra patikimas pasirinkimas žiemos sezonui.

Paprastos ar dygliuotos?

Labai dažnai, kai perkamos žieminės padangos, vairuotojai svarsto, ar reikėtų rinktis dygliuotas padangas. Kai kurie vairuotojai įsivaizduoja, kad žiemą būtina rinktis padangas su dygliais, nes tai suteikia saugumo. Tačiau tiesa yra kiek kita. Iš tiesų reikėtų nepamiršti, ka dygliuotos padangos yra pritaikytos kaimo keliams, taip pat tokiems keliams, kurie ne visuomet lengvai pravažiuojami. Tokiam atvejui dygliuotos padangos tikrai padeda ir yra patikimas pasirinkimas. Tačiau jeigu važiuojate asfaltu ir dažniausiai tik mieste, dygliuotos padangos nėra geriausias pasirinkimas. Jos kelia papildomą triukšmą, kurį girdėsite automobilyje. Be to, tokios padangos Jums greičiau sudils, nes jos nepritaikytos važiuoti asfaltu.

Ar verta pirkti internetu?

Daugybė vairuotojų renkasi padangas pirkti internetu. Net žinomi padangų gamintojai plačiai pardavinėja padangas internetu. Vis rečiau vairuotojai vyksta padangų ieškoti gyvai į fizines parduotuves ar turgus, nes pirkti internetu tapo daug patogiau. Be to, perkant iš patikimo pardavėjo, būsite tikri, kad gausite kokybiškas prekes ir jos bus pristatytos laiku.

Be to, padangos internete gali būti daug įvairesnės. Čia galima rasti platesnį pasirinkimą. Dažnai interneto pardavėjai siūlo ir patrauklesnes kainas nei perkant fizinėse parduotuvėse. Tad internetas yra gera galimybė įsigyti patikimas, kokybiškas ir nebrangias padangas.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *