šilumos siurbliai

ieškote geriausio šildymo sistemos pasirinkimo savo namams – pasidomėkite apie tai, kokius privalumus gali suteikti šilumos siurbliai oras-vanduo. Tai labai populiari sistema, kuri įrenginėjama šiuolaikiškuose namuose ir pateisina visus namiškių lūkesčius.

Pritaikymas

Labai dažnai šiandien šilumos sprendimai pasirenkami dar statybų metu. Įgyvendinant projektus pagal aukščiausius kokybės reikalavimus, svarbu apgalvoti kiekvieną namų elementą, kiekvieną įrenginį ar inžinerinį sprendimą. Taigi iš karto nuspręsti ir dėl šildymo sistemos. Šilumos siurbliai oras-vanduo pasirenkami įgyvendinant moderniausias A ir A++ statybas, kurių projektuose keliami aukšti kokybės ir mažos taršos reikalavimai.

Svarbiausia, jog tokia sistema yra lengvai pritaikoma įvairiuose pastatuose. Tai gali būti tiek didesnio, tiek mažesnio namo šildymo sprendimas. Todėl taip dažnai į naujus statomus namus ir pasirenkama būtent ši šildymo sistema. Ji veikia taip, jog išorinis jos blokas ima orą iš lauko, o į patalpas viduje išpučia šiltą orą. Sistema gali puikiai veikti žiemą ir tam nereikia kūrenti katilo, pirkti malkų ar breketų. Sistema veikia nuo elektros, o svarbiausia, kad tai elektros energiją tausojantis sprendimas. Taigi tai vis tiek bus daug pigiau nei namus šildyti kietuoju kuru.

Taigi tokia sistema yra idealus pasirinkimas tiems, kurie galvoja apie šildomas grindis savo namuose. Šilumos siurbliai oras-vanduo ne tik šildo arba vėsina orą, bet ir ruošia karštą vandenį, kuris puikiai tinka grindiniam šildymui. Priklausomai nuo poreikių ar aukštų name, galima statyti vieną ar kelis šilumos siurblius namuose.

Privalumai

  • Ne tik šildo. Didžiulis tokio siurblio privalumas yra tai, kad jis pasiteisina ne tik žiemą, bet ir vasarą. Jis ne tik šildo, bet ir vėsina orą. Taigi vasarą šis siurblys veikia kaip kondicionierius. Tad Jums nebereikia galvoti papildomų vėsinimo sprendimų.
  • Lengvai montuojama. Šilumos siurbliai yra vertinami dėl paprasto jų montavimo. Tam nereikia specialių darbų, sunkios technikos, sudėtingos įrangos. Meistrai siurblio sistemą gali sumeistrauti ir paleisti per vieną dieną.
  • Kompensuojama. Šilumos siurbliai gali būti naudojami ne tik naujos statybos namuose. Valstybė kompensuoja siurblio įsigijimą, jeigu ketinate keisti seną savo kietojo kuro katilą į šilumos siurblį. Kiekvienais metais skelbiami konkursai siurblių kompensavimui, tad jeigu planuojate tokį pirkinį, verta pasidomėti.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *