Artėjant Kalėdoms daugelis tėvelių suskubsta ieškoti dovanų. Juk kiekvienais metais vaiko kartelė vis labiau auga ir jis tikisi gauti kažką įmantresnio nei praėjusiais metais. Visgi, tuo pačiu tėveliai nori dovanoti tokius žaislus, kurie skatina loginį mąstymą, kūrybiškumą.

Šis straipsnis yra trumpas gidas, kuris padės Jums rasti Kalėdinius žaisliukus 4-mečiui.

Magnetinė dėlionė

Daugeliui tėvelių atrodo, kad magnetinė dėlionė yra tinkama tik vyresnio amžiaus vaikams. Tikrai ne. Su tėvelių priežiūra ji gali būti naudojama ir 2-iejų metų vaikučio. Svarbiausia, kad tokios dėlionės ne tik skatina mąstyti, tačiau taip pat ir lavina vaiko rankų judesius, motoriką. O tai reikia skatinti daryti bet kokio amžiaus vaikams. Net ir suaugusiems.

Mediniai žaislai

Vaikams puikiai tiks mediniai žaislai, kurie yra ne tik ekologiški, tačiau ir malonesni rankoms. Daugelis medinių žaislų yra paversti dėlionėmis, kurios skatina mąstyti bei kurti. Taigi, žaisdamas vaikas mokosi naujų dalykų, atranda pasaulį.

Piešimo priemonės

Vaikai labai mėgsta piešti. Bent jau daugelis. Jeigu mažais dar niekada neturėjo piešimo priemonių – tokiu atveju tai yra puiki galimybė išbandyti jo polinkį į tai. Piešimas yra labai geras rankos bei fantazijos lavinimo įrankis. Svarbiausia vaikui suteikti priemones, kuriomis galima piešti bei kurti.

Muzikiniai žaislai

Lygiai taip pat kaip ir piešimas – puikus pasirinkimas yra muzikiniai žaislai, kurie ne ką mažiau lavina. Vaikai pasaulį gali pažinti per muziką. Esame tikri, kad tuomet jie ne tik suvoks geriau aplinką, tačiau ir pamatys, kokia ji yra įvairi. Galiausiai, muzika gali nuraminti bei suteikti saugumo jausmą.

Skaičiavimo žaislai

Ar tikrai tokiam mažam vaikui tinka žaislai, kurių metu yra mokomasi skaičiuoti? Tikrai taip. Tai yra puiki galimybė jau nuo mažų dienų mokyti dalykų, kurie ateityje jam, tikėtina, tuomet seksis kur kas lengviau.

Daugelį žaislų galite įsigyti https://monti.lt/. Svarbiausia yra rinktis tokius, kurie ne tik įtrauks vaiką, sudomins jį, tačiau ir skatins išmokti naujus dalykus. Juk mažieji pasaulį ir pažįsta per daiktus, žaislus. Suteikime jiems galimybę mokytis.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *