Iššūkius vieni mėgsta, kiti jų nekenčia. Tikriausiai kiekvienam verslininkui lemta su jais susidurti. Vieną dieną jie gali atrodyti didžiuliai, kai neturite pakankamai patirties ar žmogiškųjų resursų problemai išspręsti. Tam į pagalbą dažniausiai pasitelkiamos verslo valdymo sistemos. Tai nėra naujiena verslo pasaulyje. Sistemos nuolat tobulėja ir plečiamos jų funkcijos vien tam, kad verslui būtų kuo didesnė nauda. Reta didesnė įmonė išsiverčia be tokios pagalbos kaip verslo valdymo sistemos. Tai taip privalu, norint išlinkti konkurencingu šiandieninėje rinkoje. Žinoma, negali  būti jokios skubos priimant tokius svarbius verslus sprendimus. Geriau kreiptis į sistemų specialistus, kad būtų išsiaiškinti Jūsų įmonės poreikiai ir pagalbos reikalingumas.

Įžvelgti verslo valdymo sistemų naudą nėra sunku. Kaip jau ir užsiminėme, visų pirma tokie įmonės valdymo sprendimai leidžia palaikyti darbuotojų kontrolę einamuoju metu. Turint šias sistemas bus matomi, kokie darbai yra vykdomi, kokie jau atlikti bei efektyviau kontroliuoti darbo laiko apskaitą. Beje, jeigu nežinojote, tai verslo valdymo sistemos taip pat gali turėti priedą, t.y. mobiliąją programėlę darbuotojams, kurioje jie gauna savo užduotis, darbus, taipogi gali stebėti savo planus, darbų istoriją, siųsti ir gauti pranešimus iš sistemos.

Iš karto kyla klausimas, ar tikrai bus naudos Jūsų verslui, įsigijus verslo valdymo sistemas. Be jokios abejonės šios sistemos įmonės valdymui sukuria pridėtinę vertę, padeda išvengti klaidų, sutaupo laiko ir užtrikina, kad visa informacija būtų prieinama realiu laiku, patikrinamas jos teisingumas, bei gaunamos veiklos naudingumo analizės.

Tokias sistemas galima naudoti visoms įmonėms, užsiimančioms paslaugomis, projektine veikla, pramone bei gamyba bei logistika kartu su transportu ir siekiančioms tvarkyti duomenis bei procesus kompleksiškai bei nuosekliai. Jūsų patogumui duomenys bus įvedami ir apdorojami, taip pat naudojamos joms skirtos ataskaitos ir kiti analitikos įrankiai. Reikia nepamiršti paminėti, jog šios sistemos turi būti suintegruotos, arba kitais žodžiais kalbant, apjungtos kartu su su kita įmonėje naudojama programine įranga. Taip bus galima ženkliai sumažinti darbo sąnaudas, klaidų skaičių, padidinti efektyvumą ir išvengti trūkio taškų.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *