Nors ir gali pasirodyti kad reta, bet spausdintuvus žmonės vis tiek naudoja. Net keista būtų, jeigu įmonė jo neturėtų. Juk atspausdinti vieną ar kitą dokumentą prireikia ne tik kiekvieną dieną, bet gali reikėti tai daryti ir kas valandą ar dar dažniau. Žinoma, labai daug kas priklauso nuo darbo pobūdžio ir būna tokių darbų, kur tikrai neprireiks jokių popierinių dokumentų.

Džiugu, kad daugelis įmonių stengiasi, jog popieriaus ir tiesiog pačio spausdinimo būtų kuo mažiau, bet pilnai to atsisakyti, deja, visgi dar negalime. Daugelis pastebi, jog ypač spausdinti dokumentai būna aktualūs “tvarkant valstybinius reikalus”. Tad ir dokumentų archyvavimas taip pat yra aktualus bei reikalingas.

O tam, kad dokumentas būtų atspausdintas reikalingas ne tik pats spausdintuvas, bet ir jame esančios spausdintuvų kasetės. Be jų neišlys joks atspausdintas popierius. Ar žinote, kokios jos turi būti? Juk svarbu ir rašalo ryškumas, ir ilgas veikimo laikas, tylus darbas bei tiesiog gera kaina. Žinoma, tiek daug kriterijų išpildyti gali būti nelengva: kad ir kaina maža, ir kokybė gera bei ilgai spausdintuvų kasetės tarnautų.

Tad visų svarbiausia, jog spausdintuvų kasetės būtų perkamos iš originalaus gamintojo. Rinkoje tikrai rasite labai daug vietų, kur galite nusipirkti šias kasetes, bet tikrai ne visos jų – originalios. Nusipirkę neoriginalias spausdintuvui skirtas kasetes labai greitai pamatysite, kad jos gali ne tik spausdinti nekokybiškai, bet ir greitai pasibaigti. Žinoma, visada mažesnė jų kaina dažnai suvilioja pirkėjus, bet įvertinę kokybę, tikrai greitai suprasite, kokį daiktą nusipirkote.

Tam, kad spausdintuvų kasetės Jus džiugintų ilgą laiką, labai svarbu yra ilgesnis spausdinimo laikotarpis. Tikrai greitai teigiamai įvertinsite, kad spausdintuvo kasetes nei reikia keisti, nei jas dažnai pildyti. Taigi primename, kad verta pirkti originalias spausdintuvų kasetes. Dėl to Jūs gausite aukščiausios kokybės spausdintuvui tinkamas kasetes. Vadinasi, šiuo aukščiausios kokybės daiktu galėsite džiaugtis ilgesnį laiką.

Išsirinkę tinkamas bei originalias spausdintuvų kasetes galėsite pamiršti, kas yra nutekėję dažnai, neaiškūs dryžiai ar dėmės ant popieriaus. O jeigu tokia situacija nutiko, būtinai įvertinkite, ar tik nebuvo kasetė pažeista. Tokiu atvejų ją teks išmesti į šiukšlių dėžę.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *