two gray bullet security cameras
Photo by Scott Webb on Pexels.com

 Kartais įvyksta atvejų, kai asmuo supranta, kad jo nuosavame kieme kažkas lankėse. Galbūt apgadino jo automobilį, o galbūt ir dingo jiems svarbus daiktas. Ką daryti, kad taip nenutiktų. Svarbiausias dalykas ką žmogus gali padaryti, kad tokie atvejai nenutiktų ar nepasikartotų, tai įsigyti vaizdo stebėjimo sistemos, kurios padeda stebėti, kas vyksta namuose. Bet ar jos tikrai taip naudingos ir reikalingos. Kiekvienas asmuo nusprendžia tai, ar jam reikalinga būtent tokia apsauga. Tačiau labai dažnai pasitaiko atvejų, kad asmuo kreipiasi į įmonę, kuri užsiima šia veikla tik tada kada pas juos kažkas įvyksta. Todėl verta būtų pagalvoti apie tai, ar neverta geriau iš anksto pasirūpinti šiuo reikalu, o ne tik tada kuomet jau kažkas įvyksta. Juk ne norima atsikėlus ryte, ar grįžus iš kelionės rasti kažką ne taip kaip paliko kai išvažiavote. Todėl vaizdo stebėjimo sistemos yra puikus būdas stebėti viską kuomet jūsų nėra namuose, ar net kai jūs būnate namie. Daugelis žmonių stebėjimo kameras naudoja, norėdami matyti ką veikia jų vaikai lauke kuomet jie yra namuose, ar kas atvyko pas juos į svečius. Vaizdo kameros gali būti naudojamos ne tik kaip apsaugos priemonė, tačiau puikiai pagelbėti ir kasdienybėje.

Ekskomisarų biuro sistemos

Kas gali naudotis stebėjimo sistemomis?

 Būtent šios technologijos yra skirtos absoliučiai bet kam, kas mano, kad jos jiems yra reikalingos. Tad jei kaimynas mano, kad jam jos reikia jis puikiai jas gali montuotis savo kieme. Taip pat galite padaryti ir jūs patys, tokiu būtų apsaugant savo turtą. Žinoma vaizdo stebėjimo sistemomis naudojasi ir didesni verslininkai, kurie nori stebėti savo teritorijas tiek darbo tiek ir ne darbo valandomis. Tai ypač patogu apsaugos darbuotojams jei teritorija yra didesnė, ir vaikščiodami jie tiek vienu metu negali pastebėti kiek per kameras. Taip pat galima paminėti, kad vaizdo kameros gali būti montuojamos tiek lauke tiek ir viduje.

Kiek laiko trunka vaizdo stebėjimo sistemų montavimo darbai?

 Montavimo darbai trunka priklausomai nuo to, kiek kamerų ir kur jos montuojamos. Todėl pasakyti ar jūsų namuose bus sumontuotos kameros per vieną dieną yra gana sunku. Tai geriausiai padaryti gali tie asmenys ar įmonės, kurios jums ir atlieka montavimo darbus. Žinoma jei tai tik kelios kameros jas įrengti užtruks ženkliai mažiau nei didelis kiekis ir didelė teritorija. Tad apie tai geriausiai jums atsakyti gali būtent įmonė, kurią jūs pasirinkote kaip savo partnerius padedant apsaugot jūsų norimą turtą.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *