Ar rekomenduojate pirkti nauja ratinį ekskavatorių ?

Jūs esate statybos įmonė ? Susiduriate su didelėmis problemomis, nes darbininkai ne visada atlieka jūsų pavestus darbus ? Išeitis jums yra labai paprasta. Vienas didelis ratinis ekskavatorius gali išspręsti kelių neefektyvių darbininkų problemą. Jūsų darbai žymiai greičiau pajudėtų iš mirties taško, atliktumėte daugiau pavestų objektų ir t.t. Dabartinės statybos įmonės, net nesvarsto tokios galimybės ar verta pirkti tokia transporto priemonę. Jie ima ir investuoja į tokias priemones, nes žino, kad atsipirkimo grąža bus šimta kartų didesnė ir neišmatuojama. Todėl mes jums norime rekomenduoti ir patarti, kad jums tokios transporto priemonės yra būtinos ir privalomos, jeigu jūs dirbate statybos sektoriuje. Suinvestavę solidžia pinigų sumą naudą pamatysite iš karto.

Ar apsimoka nuomotis techniką ?

Kyla natūralus ir žmogiškas klausimas gal vis dėl to vertėtų nuomotis tokią transporto priemonę, negu pačiam ją išlaikyti ir eksploatuoti. Į tokį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra ir negali būti. Jeigu manote, kad jums pigiau atsieina nuomotis tokia priemone, tada net nesvarstę imkite ir nuomokite, nes galimas variantas jog tokia strategija jums bus daug geresnė, nei pačiam išlaikyti, savomis lėšomis tokią galingą transporto priemonę, bei ją prižiūrėti, remontuoti ir rūpintis kitais techniniais klausimais.

Ar verta pirkti naudota ratinį ekskavatorių ?

Kiekvienais metais sukuriami vis naujos transporto priemonės, jos paleidžiamos iš gamyklos, suteikiamas garantinis aptarnavimas ir visi kiti reikalingi tokiai transporto priemonei techniniai niuansai. Deja, bet reta įmonė gali nusipirkti naują tokia ratuota priemonę ir mokėti milžinišką sumą. Dažnais atvejais galima paieškoti ir naudotos transporto priemonės. Juk nereiškia, kad nuduota transporto priemonė yra prastesnė už nauja. Naudoti ratiniai ekskavatoriai, taip pat gerai gali tarnauti, kaip ir naujos komplektacijos transporto priemonės. Jeigu jau pirksite naudota transporto priemone visada atkreipkite dėmesį į tai kokio senumo ji yra ir ar rinkoje dar yra prieinamų tokio modelio detalių, kurias galėsite pasikeisti, kai transporto priemonė suges.

Kokių modelių būna ?

Ratinės transporto priemonės yra gausiai paplitusios, jeigu reikėtų pasakyti kokių modelių ir komplektacijų jų yra išleista iš gamyklos, tai sunkiai galėtumėte išvardinti visus modelius. Tokių modelių yra labai skirtingų ir skirtingų gamintoju. Vieni dievina paprastesnės komplektacijos transporto priemones, o kiti renkasi tik aukščiausios kokybės transporto priemonės, kurių kaina yra labai užkelta. Visai nesvarbu kokį modelį ir komplektaciją pasirinktumėte visada atkreipkite dėmesį ar šita transporto priemonė atitinka jūsų keliamus lūkesčius. Labai dažnai galite nusipirkti labai geros komplektacijos naują transporto priemonę už pigia kainą, bet jei ji jums netekins keliamų lūkesčių tada nusivilsite.

Doosan ekskatoriai UAB Intrac Lietuva

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *