Kam jie naudojami?  Frontaliniai krautuvai, tai mašinos be kurių neišsiverstų nei vienas ūkininkas savo ūkyje, o statybininkas – statybose. Tai traktorius, kuris savo komplektacijoje turi ,,kaušą” su kuriuo gali paimti didelį kiekį smėlio, žvyro, žemių ir dar daug kitų dalykų, kuriuos reikia paimti dideliais kiekiais. Taip pat šio frontalinio krautuvo pagalba galima iškasti karjerus, šulinius bei  tvenkinius. Ūkyje frontaliniai krautuvai pasitarnauja šieno rulonams vežti, tik tuo atveju reikėtų pasikeisti  kasimo ,,kaušą” į vadinamąsias žnyples. Frontaliniai krautuvai labiausiai pasitarnauja prie ūkio darbų, kadangi ten daugiausiai būna vežimo, kasimo bei krovimo darbų, kuriuos ne visuomet gali atlikti žmogus dėl laiko bei pinigų stokos. 

Kokių yra frontalinių krautuvų? Šiuo metu frontalinių krautuvų pasiūla yra gan nemaža, kadangi žemės ūkio technikos gamintojai bendradarbiauja, žinoma konkuruoja, bet stengiasi sukurti kuo modernesnę žemės ūkio techniką, kuri pasitarnautų daugiau nei kelis sezonus, būtų komfortiška ie patogi darbui laukuose ar dirbant prie namų. Frontaliniai krautuvai parduodami įvairios komplektacijos, bet dažniausiai jie būna pilnos komplektacijos. Jie parduodami su krovimo kaušu ir šakėmis su prispaudimu. Frontaliniai krautuvai yra tvirtos konstrukcijos bei turi atramines pastatymo šakas. Be to dauguma gamintoju suteikia ilgalaikę garantiją, todėl galite būti tikri, kad perkate našią ir kokybišką mašiną.

Kiek kainuoja frontaliniai krautuvai? Šie krautuvai šiandieninėje rinkoje yra įvairių kainų, kadangi jų kaina priklauso nuo komplektacijos, konstrukcijų ir žinoma frontalinio krautuvo ,,brando”. Kuo frontalinio krautuvo firma labiau žinoma, tuo kaina bus didesnė, nes dažnu atveju daugiau  bus mokama už ,,brando” vardą, o ne už patį produktą, kas žinoma nėra labai gerai, nes vos pradedančiam ūkininkui didelė ūkinės įrangos kaina ne visuomet priimtina, o jau ilgai dirbantys ūkininkai retai perka naują įrangą ir remontuoja jau esamą arba perka tik tai kas yra laiko užtikrinta. Todėl didelio žinomumo įranga nesulauks daug naujų potencialių klientų, kurie didintų pirkimus, o jaunesnieji ūkininkai turės ieškotis nebrangios, bet kokybiškos įrangos, kuri jam tarnautų ilgą laiką.

Kodėl ūkininkai renkasi frontalinius krautuvus? Frontaliniai krautuvai dažnai būna neatsiejama darbo priemonė ūkyje, kadangi galima ką nors iškasti, suimti bei nuvežti į reikiamą vietą. Neturint šio krautuvo žmonėms tektų dirbti su kastuvais ir krauti žemes į atskirus automobilius, o tai užimtų daug darbo, nes su frontaliniu krautuvu užtenka dirbti tik vienam žmogui, kai tuo tarpu dirbant tuos pačius darbus su rankomis reikėtų daugiau darbuotojų ir užimtų ženkliai daugiau laiko. Taip pat kaip žinoma su frontaliniais krautuvais galima vežti šieną, o kaime šieno vasara netrūksta, todėl be frontalinio krautuvo vėlgi tektų visą šį darbą atlikti patiems žmonėms.

Case serijos krautuvai – UAB Intrac Lietuva

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *