tampres

Sportas ir aktyvus laisvalaikis – neatsiejama daugelio mūsų kasdienį dalis. Nesvarbu, sportuojate profesionaliai, ar mėgėjiškai, aktyviai treniruojatės ar tik mankštinatės, tam, kad būtų patogu judėti, reikia tinkamos ir kokybiškos aprangos. Vienas dažniausių pasirinkimų tam – tamprės sportui. Kodėl jos tokios populiarios ir kaip pasirinkti labiausiai tinkamas Jums?

Tamprės ar sportinės kelnės?

Tinkama apranga sportui yra labai svarbi. Nuo jos priklauso Jūsų gera savijauta. Todėl apranga turi nevaržyti \jūsų judesių, turi leisti lengvai judėti, niekur neveržti. Taip pat svarbu, kad sportiniai drabužiai būtų pasiūti taip, kad jie neverstų Jūsų labiau prakaituoti, nes tai sudarytų nepatogumus sportuojant.

Nors šiandien galima rasti skirtingų aprangų pasirinkimus skirtingiems sportininkams, kai kurie drabužiai tinka kone visiems. To pavyzdys – tamprės sportui. Anksčiau tai buvo pasirinkimas kardio treniruotėms, sportui salėje. Tačiau šiandien jos labai dažnai keičia net ir bėgiojimui skirtas kelnes. Tai patikimas, kokybiškas ir universalus pasirinkimas. Daugelis tamprių pasiūtos taip, kad jos nevaržytų judesių. Jos priglunda kaip antra oda, todėl nereikia baimintis, kad kažkur trinsis, smuks, ar painiosis tarp kojų. Dėl to jos yra vis dažniau pasirenkamos įvairioms sporto rūšims.

Kokiems sezonams tinka tamprės?

Jeigu sportuojate ištisus metus, turbūt žinote, jog skirtingiems metų laikams reikėtų rinktis skirtingus drabužius. Ypač, jeigu treniruojatės lauke, bėgiojate, vaikštote ir pan. Gera žinia, kad tamprės sportui yra tokios universalios, jog jos yra tinkamos visiems metų laikams. Kai kurie gamintojai netgi siūlo žiemai rinktis kiek storesnio audinio tampres, kurios apsaugos kojas, net ir lauke jos nešals. Be to, tamprės yra geras pasirinkimas tiems, kuriuos vargina prakaitas. Tamprės priglunda prie kojų ir neleidžia kauptis prakaitui, jos neslidinėja, nesmunka žemyn.

Be to, su tamprėmis visus metus atrodysite stilingai. Jų išskirtinumas yra ir tai, jog jos atrodo labai dailiai, puikiaia aptempia kūną, paryškinant linijas. Todėl moterų tarpe tai pasirinkimas numeris vienas tiek sportui salėje, tiek lauke, tiek namuose.

Kaip pasirinkti geriausias tampres?

Šiandien vis dažniau sportinė apranga įsigyjama internetu. Tamprės sportui – taip pat. Todėl jeigu norite atsinaujinti sportui reikalingas aprangas, apsilankykite specializuotose parduotuvėse, kurios prekiauja tokiais gaminiais. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje https://gymglamour.lt rasite platų tamprių pasirinkimą. Rinkitės pagal tamprių ilgį, medžiagą, modelį Jums labiausiai tinkamas. Tiems, kurių oda jautresnė, puikiai tiks besiūlės tamprės, o moterims, kurios nori pabrėžti savo privalumus – čia siūlomos itin populiarios push up tamprės.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *