Automobilis be gerų ratų pavojingas ir nepatogus. Tą patį galima pasakyti ir apie žmogų. Batai – pati svarbiausia aprangos dalis. O jau vaikiški batai yra nepaprastos svarbos dalis. Taigi, žiūrėkime į jų parinkimą atsakingai. Ateityje nepriekaištinga mažylio sveikata bus puiki padėka. Tik kai rinkoje tokia gausa vaikiškos avalynės, neretai pasirinkimas nėra pats lengviausias. Taigi, kaip nesuklysti renkantis avalynę vaikui?

Kiek svarbi kaina?

Be abejonės, ji daugeliui mums yra svarbi. Tačiau tai tikrai neturėtų tapti pagrindiniu kriterijumi. Galbūt geriau jūsų vaikas turės mažiau batukų, bet kokybiškų. Ypač jeigu tai batai berniukams. Jie mažiau kreipia dėmesį į aprangos ir avalynės įvairumą, o didesnį dėmesį skiria patogumui. Argi ne protinga požiūris? Pasinaudokime juo. Dar vienas svarbus aspektas, padedantis susidraugauti su aukštesnėmis kainomis – nuolaidų ir akcijų medžiojimas. Išties puiki proga nupirkti pigius, bet kokybiškus vaikiškus batus.

Puikus pasirinkimas – ortopedinė avalynė vaikams

Egzistuoja nuostata, jog ortopedinė avalynė reikalinga tik kojų pėdučių turintiems mažyliams. Žinoma, tokiems vaikučiams ji gyvybiškai svarbi. Tačiau nepamirškime ir profilaktinių priemonių. Vaikai kartai auga per greitai, jų svoris auga ar krinta netinkamai, Kas nuo to nukentės labiausiai? Žinoma kojų pėdos. Ortopediniai batai vaikams, taip pat ir ortopedinės basutės turi idealiai išformuotą vidpadį. Tokia avalynė turi tvirtą užkulnį, stabilizuojantį čiurnos sąnarį, taip pat plačią nosį, užtikrinančią, kad bus nevaržomi pirštukų ir visos pėdos judesiai. Šie veiksniai yra be galo naudingi.

Nepirkite batų be vaikų

Tą daryti mėgsta tikrai daugelis tėvelių. Pamatuoja pėdos ilgį ir pirmyn į parduotuvę. Oi kaip neteisinga. Žinoma, tai patogu, kai visur šiomis dienomis reikia skubėti ir viską perkame internetu. Ne bėda tas pirkimas internetu. Visuomet pasinaudokite prekės grąžinimo galimybe ir būtinai išmatuokite visus matmenis, kurie nurodomi dydžių lentelėse. Juk svarbu ne tik pėdutės ilgis, jos plotis, bet ir forma. Rinkitės vaikams batus atsakingai. O jeigu turite galimybę nusivesti vaiką į parduotuvę, būtinai taip ir padarykite. Vaikas iškart pajus avalynės diskomfortą.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *