Lietuvoje jau daug metų populiarėja skandinaviškas namų ir biurų stilius, kuriame daugybė dėmesio skiriama patogiems baldams iš natūralių medžiagų. O ypač – medžio elementams. Medis vis dažniau atkeliauja į mūsų namus įvairių dekoracijų ir elementų pavidalu. Todėl pastaruoju metu ir vėl labai madingos yra medinės žaliuzės. Galbūt kaip tik svarstote apie tokį sprendimą savo namuose?

Privalumai

    • Išskirtinis stilius. Turbūt nereikia niekam sakyti, nes vos pamačius medines žaliuzes kataloge, matyti, kad tai išskirtinis langų dengimo sprendimas. Tai nepaprastai gražus ir jaukus sprendimas, suteikiantis namams unikalaus stiliaus. Svarbiausia, kad nereikia prie kažko išskirtinai derinti medinių žaliuzių. Jos puikiai tiks ne tik skandinaviško, bet ir klasikiniu, net minimalistinio stiliaus namuose.

    • Universalus pritaikymas. Didžiulis šių žaliuzių privalumas yra tai, kad jos yra lengvai pritaikomos bet kurioje patalpoje. Jos išskirtiniai puikiai atrodo miegamajame, taip pat vaikų kambaryje. Medines žaliuzes dažnai pritaiko ir darbo kambaryje, svetainėje. O kadangi medis yra tinkamai impregnuotas, jis nebijo drėgmės, todėl tokio tipo žaliuzės gali būti puikiu pasirinkimu ir virtuvėje ar vonioje.

    • Plokštelių pasirinkimas. Galite patys rinktis, kokios žaliuzės bus Jūsų namuose. Gamintojai siūlo skirtingų pločių medines plokšteles. Tad priklausomai nuo lango formos ir dydžio, galite pasirinkti geriausiai jam tinkančias žaliuzes.

    • Spalvų pasirinkimas. Medinės žaliuzės yra lengvai priderinamos prie namų interjero ir jau esančių baldų. Jos gali būti įvairių spalvų ir atspalvių, tad išsirinkti sau tinkamą gali kiekvienas. Visgi, jeigu namuose derinsite ne vienas medines žaliuzes, labai svarbu išlaikyti bendrą stilių. Nepatariama rinktis skirtingų spalvų žaliuzių skirtingiems kambariams. Geriausiai, jeigu montuojant žaliuzes skirtinguose kambariams, visų žaliuzių spalva būtų vienoda.

Labai dažnai pasitaiko manančių, kad medinės žaliuzės turi daug trūkumų. Dažnai tai galvojama apie gaminius, kurie yra iš natūralių medžiagų. Tačiau reikia pasakyti, kad iš tiesų tokio tipo žaliuzės daug trūkumų neturi. Prie trūkumų galima būtų priskirti nebent tai, jog šio topo žaliuzės gali pareikalauti daugiau priežiūros nei roletai ar užuolaidos. Ant medinių plokštelių laikas nuo laiko gali kauptis dulkės, tačiau kokybiškai impregnuotos žaliuzės yra labai paprastai prižiūrimos. Žaliuzes pakaks nuvalyti drėgna šluoste. Nereikia naudoti jokių chemikalų ar kitų priemonių. Lygiai tokiu pačiu būdu galėsite pašalinti ir nedidelės dėmeles, jeigu jų atsirado.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *