auskarai

Jūsų organizmas jautrus, iš aukso ir kitų įprastų metalų pagaminta juvelyrika dirgina, alergizuoja? Turime sprendimą: tai – medicininio aukso papuošalai, kuriuos rasite https://www.marita-vita.com/ parduotuvėje.

Saugios medžiagos

Ypač jautriems žmonėms rekomenduojame rinktis papuošalus, pagamintus iš hipoalerginių medžiagų, pavyzdžiui, medicininio aukso. Tai tvari, saugi medžiaga, kuri nesukelia jokio nepageidaujamo poveikio, tačiau leidžia mėgautis estetiškais, dailiais, aplinkai atspariais papuošalais ir išsiskirti iš minios.

Kaip gaminami medicininio aukso papuošalai?

Hipoalerginiai auskarai nesiskiria nuo įprastų metalinių auskarų. Mūsų auskarai, žiedai, vėriniai ir apyrankės yra pagaminti iš hipoalerginių medžiagų, kurios yra padengtos plonu aukso sluoksniu.

Papuošalo pagrindą, kuris kontaktuoja su oda, sudaro hipoalergiškos, drėgmei atsparios medžiagos. Toks papuošalas dengiamas brangiuoju metalu, pavyzdžiui, auksu, kuris suteikia rafinuotą išvaizdą ir tinka bet kokiomis progomis.

Prabangūs, auksu dengti iš hipoalerginių medžiagų pagaminti auskarai, žiedas ar vėrinys bet kokiai aprangai suteikia elegancijos. Jauskite pasitikėjimą savimi ir būkite ramūs dėl savo organizmo: jokių alergijų, vien tik grožis ir komfortas!

Neribotas papuošalų pasirinkimas

Pasirinkimas labai platus: pavyzdžiui, jeigu norite savo įvaizdžiui suteikti daugiau blizgesio ir spindesio, mūsų parduotuvėje siūlomi medicininio aukso papuošalai, kurie papildomai inkrustuoti tikrais Swarovski kristalais, aukštos kokybės cirkoniu ar net briliantais.

Medicininio aukso papuošalų derinimas su bet kuriuo iš pusbrangių ir brangiųjų akmenų leis sukurti nepamirštamą derinį, kurio dėka išsiskirsite tiek kasdienybėje, tiek ypatingomis progomis: švenčiant jubiliejų, susitinkant su seniai nematytais draugais ar net savo vestuvių dieną.

Papuošalai, kuriuos perduosite iš kartos į kartą

Yra daug priežasčių rinktis medicininius auskarus, tačiau geriausia yra tai, kad juos gali nešioti visi. Tai stilingi papuošalai, kurie savo išvaizda nesiskiria nuo tradicinio aukso. Svarbiausias jų išskirtinumas – nedirgina odos ir nesukelia diskomforto.

Gamindami medicininio aukso papuošalus, naudojame tik grynas, natūralias medžiagas, todėl mūsų klientams niekada nereikės jaudintis dėl papuošalų atsparumo ir ilgaamžiškumo. Tinkamai rūpinantis, medicininio aukso papuošalai išlieka puikios būklės ištisus dešimtmečius, todėl juos galite perduoti savo vaikams, kaip brangų atsiminimą.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *