Paskutiniu metu vis daugiau žmonių susidomi šia pramoga, kadangi tai puikus laiko praleidimo būdas. O kartu tai ir visai neįprastas keliavimo būdas, kurio dalis net nėra bandę anksčiau. Tačiau tiek tiems, kam tai pirmas kartas, tiek ir nuolat plaukiantiems tai palieka nemažą įspūdį. Kadangi populiariausias pasirinkimas yra pramoginės kelionės baidarėmis. Kuomet pagrindinis tikslas ne įveikti kuo didesnį atstumą arba tą padaryti greitai bei pakankamai nelengvai, bet paprasčiausiai atsipalaiduoti. O aplink nuolat besikeičiantys gamtos vaizdai bei gera kompanija šalia tą tikrai garantuos. Todėl ir įspūdžiai po tokio pasiplaukiojimo būna tik patys geriausi. Tad drąsiai galima sakyti, jog tai ypatingas keliavimo būdas.

Kokią upę pasirinkti?

Mūsų šalis šiuo aspektu yra pakankamai dėkinga. Kadangi galime rinktis iš daugybės skirtingų upių praktiškai bet kurioje Lietuvos dalyje. Ir daugeliu atvejų tikrai nesuklysite, kad ir koks bus pasirinkimas. Tiesa, kai kurie maršrutai bus labiau tinkami pramoginės kelionė baidarėmis atveju, o kai kurie tiems, kam norisi ekstremalesnio pasiplaukiojimo. Todėl prieš tai vertėtų pasidomėti įvairiais variantas, kadangi tuomet ir pasirinkti bus žymiai paprasčiau. Aišku, galima pasitarti ir su šios srities profesionalais, kadangi neretai kelionės baidarėmis gali vykti pakankamai skirtingais maršrutais net ir ta pačia upe. Tačiau jų sudėtingumas labai skirsis priklausomai nuo atkarpos.

Kodėl pramoginės kelionė baidarėmis turėtų būti iš anksto apgalvotos?

Dažnu atveju gali atrodyti, jog pakanka vien tik sutarti dėl pačios baidarės nuomos ir galima leistis į tokį žygį. Tačiau kartais gali nutikti taip, jog visos jos bus jau užimtos. Kas tikrai būna dažnai vasaros savaitgaliais, kuomet visi nori pasidžiaugti geriausiais orais. Tokiu atveju laimės tie, kurie iš anksto pagalvos apie šią pramogą. Tiesa, neretai kelionės baidarėmis vyksta ne vieną dieną. Tuomet labai svarbu pasirūpinti ir visais nakvynės niuansais. Aišku, kartais galima sutarti ir dėl patogaus varianto pakelėje esančiose sodybose. Tačiau dažnai žmonės leidžia laiką ir paprasčiausiai palapinėse įsikurdami šalia esančiose stovyklavietėse.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *