Mylėkit save, rūpinkitės sveikata ir nuolat jį papildykite reikiamomis medžiagomis. Šiuolaikiniame pasaulyje yra tiek daug vitaminų ir populiarių preparatų, tad ne taip lengva išsirinkti. Kartais reikia paklausyti duodamų patarimų ar rekomendacijų. Mokslininkai sugebėjo apskaičiuoti, jog kolageno kiekis odoje kiekvienais metais sumažėja po vieną procentą. Tokia statistika nėra džiuginanti, todėl būtina žinoti rekomendacijas, kuo galima organizmą atstatyti. Tad vienas veiksmingiausių būdų yra jūrinis kolagenas.

Tuomet, kai organizmas kolageno išeikvoja daugiau nei jo sugeba pagaminti, tai akivaizdžiai sumažėja raumenų jėga, padidėja sąnarių skausmas, skundžiamasi mažesniu sausgyslių bei raiščių elastingumu ir vis prastėjančia bei prastėjančia odos išvaizda. Taip pat pastebima, jog tampa ir dažnesnės patiriamos traumos.

Turite žinoti, kad be vandens, organizme daugiausia yra baltymų, iš jų net ketvirtadalį sudaro kolagenas. Tuo tarpu taip aktyviai populiarinamas kolagenas sudaro net 70 proc. mūsų odos, 80 proc. sausgyslių ir raiščių bei net 30 proc. kaulų ir 10 proc. bendrojo kūno svorio. Taigi kolagenas, esantis žmogaus kūne, atlieka dvejopą vaidmenį. Jis ne tik palaiko audinių struktūras ir lemia jų lankstumą bei elastingumą. Taip pat dėl taip organizmui reikalingo kolageno poveikio galime judėti nejausdami skausmo bei džiaugtis sveikais sąnariais, raiščiais bei puikia odos, plaukų, nagų ir dantų būkle.

Žmogaus organizmui senstant prastėja savijauta, sveikata ir laikui bėgant prarandamas gyvenimo džiaugsmas. Taip yra ne veltui, nes kolagenas taip pat turi tam įtakos. Maždaug nuo 25 metų organizmo gebėjimas pačiam gaminti kolageną vis labiau silpnėja. Jį natūraliai sintetina pats organizmas ir gamina nuolat, nes vis dėlto kolagenas yra ląstelėms atsinaujinti būtinas baltymas. Tad norint nuolatos turėti pakankamas kolageno atsargas jį galime papildyti. Yra mokslininkų surastas ypatingasis jūrinis kolagenas, kuris yra išgaunamas iš tvaraus šaltinio. Gera žinia ta, jog šie papildai išgaunama iš žuvų kaulų, odos, pelekų, galvų, ir žvynų. Tvarumas slypi tame, kad visgi kitos įmonės greičiausiai tokias atliekas paprasčiausiai. Svarbus dar ir tas faktas, jog jūrinis kolagenas nesukelia jokių uždegiminių organizmo procesų.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *