Nuo pat vaikystės mama mokė – nagai privalo būti visada tvarkingi. Visada. Šiais laikais tai nebėra sudėtinga, nes kiekvienoje didmiesčio gatvėje galime rasti manikiūro saloną, o mažesniuose miesteliuose taip pat galima rasti ne vieną dirbančią manikiūrininkę. Tikriausiai žinote tą gerą jausmą, kai nagučius sutvarko specialistė arba, jei tik sugebate, manikiūrą pasidarote pati. Jie yra lyg naujai atgimę. Žvilga, atrodo išpuoselėti, tvarkingi, visi vienodai gražūs. Taip ir norisi visiems juos demonstruoti. Tobulam manikiūrui yra reikalingos frezos nagams. Tad jeigu rūpinatės savo nagų grožiu, tikriausiai jau žinote apie tokius aparatus. Jų pasiūla yra didžiulė, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamą. Platus ne tik galimybių diapozonas, bet ir kaina. Trumpai galime susipažinti ir nuspręsti, ar Jums bus reikalingos frezos nagams.

Norėdamos tobulai užbaigti priaugintų arba natūralių nagų manikiūrą, pasinaudokite frezomis. Šiandien aparatinis manikiūras yra itin populiarus, tad jeigu dar neišbandėte jo namuose – dabar geriausia kaina galite tai padaryti. Aparatai yra nedideli, todėl daug vietos neužims. Jie yra patogūs ir lengvi naudoti. Pasižymi aukšta kokybe. Greitas ir sklandus veikimas garantuos tiek Jūsų priaugintų nagų grožį, tiek atskleis natūralų nagų švytėjimą. Tokie aparatiniai manikiūrai tinka manikiūrui bei pedikiūrui. Šlifavimo greitį galėsite reguliuoti pačios. Didelis aparato apsukų skaičius leis pasiekti maksimalių rezultatų, nepažeidžiant nago plokštelės. Tad įgudus tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą pasidaryti užtruksite vos keletą minučių.

Frezos nagams išlaisvins Jus nuo nuolatinio dildžių pirkimo. Taigi – sutaupysite ir nuo šiol manikiūrui galėsite skirti mažiau finansų. Laiko atžvilgiu taip pat laimėsite, nes palyginus su dildėmis, frezos dirba žymiai greičiau ir efektyviau. Puikiai žinote, kaip sunku su dildėmis prieiti prie nago kampučių bei apdirbti patį nagą. Ar žinojote, kad dabar nagams frezos turi nevibruojančią metalinę rankenėlę, kuri yra patogi darbui, todėl ranka nepavargs, o pritaikius tinkamą apdirbimo antgalį – padidės darbo kokybė. Jeigu rinkinyje turėsite skirtingus antgalius, juos keisdamos galėsite atlikti skirtingas nagų šlifavimo ir apdirbimo funkcijas. Nuo šiol galite pamiršti pageidaujamo ilgio ar formos nagus. Frezos nagams Jums tikrai padės.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *