Atrodo, kad DJI su kiekvienu rinkai pristatomu nauju modeliu į vis mažesnio dydžio dronus geba sutalpinti vis daugiau funkcijų. Ir nors „Mavic 3“ dronas, siūlęs profesionalią vaizdo kokybę, buvo palyginti mažas, dabar visos ankstesnės technologijos ir papildomi sprendimai perkelti į dar mažesnį DJI Mini 3 Pro droną.

Vos 249 g sveriančiame „DJI Mini 3 Pro“ drone gamintojams pavyko sutalpinti jutiklį, didesnį nei daugumos išmaniųjų telefonų, kuris gali lengvai aptikti aplink esančias kliūtis. Jis taip pat siūlo 4K 60 kadrų per sekundę ir 120 kadrų per sekundę sulėtinto vaizdo įrašus bei daugumą ankstesnio „Mavic 3“ dirbtinio intelekto funkcijų, pvz., „MasterShots“, „QuickShots“ ir „ActiveTrack“.

Šis dronas yra daug manevringesnis nei jo pirmtakas ir yra komplektuojamas su nauju nuotolinio valdymo pultu, kuriame įmontuotas ekranas. O kadangi jis yra labai mažas, puikiai tinka keliaujant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį. Tuo tarpu vienas svarbiausių privalumų yra tai, jog dėl jo mažo svorio, kuris nesiekia 250 g, įvairiose pasaulio šalyse nereikia šio drono registruoti arba turėti bepiločio orlaivio piloto licencijos.

Standartinė išmanioji skrydžio baterija užtikrina iki 34 minučių skrydžio laiką. Taip pat nereikia pamiršti, kad „DJI“ gali pasiūlyti ir papildomą išmaniąją skrydžio bateriją „Intelligent Flight Battery Plus“, kuri padidina drono skrydžio laiką iki 47 min. O tam, kad būtų paprasčiau išlaikyti didesnį atsparumą vėjui, „Mini 3 Pro“ turi naują aerodinaminį korpusą, kuris skrendant į priekį pakrypsta, kad sumažintų pasipriešinimą. Toks perdarytas šios serijos dronų dizainas suteikė galimybę naudoti didesnius propelerius, kad būtų padidintas varomosios jėgos efektyvumas, tačiau kartu jis yra ir labai tylus – aukštesniame nei 50 metų aukštyje jo visiškai negirdėsite.

„DJI Mini 3 Pro“ naudojama ir DJI APAS 4.0 sistema, kurios pagalba dronas gali efektyviai aptikti jo priekyje, gale ir apačioje esančius objektus. Taigi, jis yra labai vikrus, puikiai išvengia kliūčių, o dėl savo mažo dydžio susiduria su daug mažesne rizika būti apgadintas. Tokios funkcijos kaip „Boomerang“, „Circle“, „Dronie“, „Helix“ ir „Rocket“ suteikia galimybę daryti puikus kadrus. Tuo tarpu vaizdo įrašų kokybė taip yra labai aukšta – vaizdo įrašai būna ryškūs, o spalvos labai tikslios.

Taigi, „DJI Mini 3 Pro“ dronas yra neįtikėtinai lengvas, geba puikiai išvengti kliūčių ir yra labai universalus bei funkcionalus. Jis tinka tiek laisvalaikiui sportuojant, keliaujant į žygius ar gamtą, užsiimant profesionaliu fotografavimu renginiuose ar šventėse ir kt. O kadangi „DJI“ prekės ženklas jau seniai spėjo užsitarnauti puikų vardą ir autoritetą rinkoje, nenuostabu, kad „Mini 3 Pro“ jau spėjo tapti daugelio dronų entuziastų pasirinkimu.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *