Apvalūs kilimai yra labai geras, vaizdingas kambario akcentas. Interjero dizaineriai juos dažnai naudoja, kad kambarys atrodytų erdvesnis. Išlenkta linija priverčia akis sekti skysčių judėjimą, todėl nesijaučiate vizualiai įsitaisę. Apvalus kilimėlis taip pat paverčia kambario dalį dėmesio centre

Naudokite savo apvalų kilimėlį, kad atkreiptumėte dėmesį.

Jei jūsų svetainė yra atviro plano arba pakankamai didelė, kad tilptų papildoma baldų grupė, didesni apvalūs kilimai gali padėti apibrėžti erdvę ir sukurti vinjetę arba židinio tašką. Padėkite apvalų kilimėlį po baldais, į kuriuos norite atkreipti dėmesį.

Tegul baldai būna pastatyti ant kilimėlio perimetro.

Svetainėje ar kitoje atviro išplanavimo aplinkoje dideli apvalūs kilimai gali apibrėžti erdvę, sukurti intymumą ir tvirtą dizaino bruožą. Padėkite kavos staliuką link kilimėlio vidurio, tada leiskite baldams atsidurti pusiaukelėje kilimėlio perimetro, perdengdami jį, kad būtų matomas kilimėlis ir didžioji jo dalis būtų matoma.

Nereikia dėti visų baldų ant kilimėlio.

Apvalūs kilimai yra geras variantas, nes nereikia sukrauti baldų ant kilimėlio. Tai puikus akcentas pats savaime: vietoje to, leiskite kilimėliui sėdėti po baldų išdėstymu, kuris tinka vietai. Baldai turi išsitiesti per kilimėlio kraštus. Pažiūrėkite, kas vizualiai geriausiai tinka jūsų erdvėje.

Keli dažniausi klausimai apie apvalius kilimus:

  1. Ar galima naudoti apvalų kilimėlį stačiakampio formos kambaryje?

Jei norite sujungti priešingas formas, tikrai galite. Sujunkite apskritą kilimėlį su stačiakampiu stalu arba sujunkite stačiakampį kilimėlį su apskritu stalu. Viskas priklauso nuo tinkamo kilimėlio dydžio, kad sukurtumėte darnų srautą su priedais ir jūsų baldų linijomis.

  • Ar galiu šį kilimą naudoti ir miegamajame?

Tikrai taip, tai nėra tik svetainės akcentas. Naudokite apvalų kilimą jeigu norite, kad mažas kambarys vizualiai atrodytų didesnis. Apvalus kilimėlis taip pat sukuria vizualinį susidomėjimą, padeda atitraukti dėmesį nuo ribotos mažo kambario erdvės.

  • Ar galima pakloti apvalų kilimėlį kambario viduryje?

Dėdami apvalų kilimėlį kambario centre, įsitikinkite, kad jis yra pakankamai didelis, kad visi dideli baldai jį liestų. Šis fizinis pagrindinių kambario elementų sujungimas padeda padaryti erdvę darnią ir apibrėžtą.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.