Juvelyrinių dirbinių parduotuvių vitrinose mirgėte mirga įvairiausi vestuviniai žiedai. Žiedai su inkrustuotais deimantais, briliantais, kitais brangiais akmenimis. Žiedai pagaminti iš balto, geltono, raudono aukso.  Žiedų įvairovė išties užburianti, tačiau ką daryti, jeigu nepavyksta išsirinkti to, vienintelio? Ką daryti, jeigu norisi, jog žiedas ne tik žibėtų išorėje, tačiau atspindėtų jūsų asmenybę? Kokį juvelyrinį dirbinį pasirinkti, kad jis būtų brangus ne finansiškai, o dvasiškai?

Jeigu esate sentimentali asmenybė ir spintos glūdumoje turite pasislėpęs močiutės ar prosenelės dovanoto aukso – tai puiki išeitis, suteikianti galimybę pasigaminti unikalius, širdžiai mielus vestuvinius žiedus. Juvelyrinių dirbinių meistrai prikels jūsų saugotą auksą antram gyvenimui ir sukurs originalius, emociškai brangius juvelyrinius papuošalus.

Dar vienas puikus patarimas, siekiant, kad vestuviniai žiedai būtų vienetiniai  – pasitelkite į pagalbą juvelyrinių dirbinių kūrėjus, dizainerius. Dauguma juvelyrinių dirbinių parduotuvių bendradarbiauja su papuošalų kūrėjais, projektuotojais. Jeigu turite idėjų ir tiksliai žinote, kaip turėtų atrodyti jūsų vestuvinis žiedas, papuošalų kūrėjai tikrai padės įgyvendinti visas jūsų fantazijas ir troškimus.

Visgi, jeigu jums trūksta lakios fantazijos, tačiau žūtbūt norite vienetinio, unikalaus žiedo – nenusiminkite, sprendimas yra. Tokiu atveju protingiausia būtų pasižvalgyti interneto platybėse ir paieškoti įkvepiančių pavyzdžių. Internetinėse juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, tokiose kaip Fashiongold.lt, yra pateiktas visas asortimentas ir jau pagamintų, išskirtinių žiedų, kurie buvo kuriami remiantis klientų pageidavimais, nuotraukos. Iš tokių nuotraukų galėsite pasisemti įkvėpimo, o juvelyrinių papuošalų kūrėjams suteiksite aiškią, norimo rezultato viziją. Žinoma, įsijautus į kūrybinį procesą, būtina atsižvelgti į profesionalų patarimus. Vestuviniai žiedai, jų kūryba – papuošalų kūrėjų kasdienybė. Jie puikiai žino, kokio stiliaus žiedas bus patogus ir praktiškas. Taip pat meistrai puikiai suvokia kokios klientų idėjos yra sunkiai įgyvendinamos, neskoningos, greitai išeinančios iš mados.

Vestuvinis žiedas – tai papuošalas, lydintis kiekvieną mūsų gyvenimo akimirką. Jo neišmesime, nepakeisime nauju, kaip galėtume pakeisti pabodusias kelnes ar suknelę. Renkantis vestuvinį žiedą reikėtų vadovautis taisykle, jog mažiau visada yra daugiau. Juk vestuvinis žiedas tai ne puikybės, o meilės simbolis.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *