Kai pažvelgiama į šiandieninę skyrybų statistiką, ima atrodyti, kad didžioji dalis santuokoje gyvenančių žmonių yra visiškai nepatenkinti vienas kitu ir jaučiasi padarę klaidą, kuomet prie altoriaus apsikeitė vestuviniais žiedais. Ir tiesą sakant, didžiulis skyrybų skaičius iš tikrųjų stebina bei liūdina. Kaip bebūtų, kartais tenka pažvelgti realybei į akis – norime to ar nenorime. Jei jūs taip pat jau kurį laiką nesijaučiate laimingi gyvendami santuokoje ir jūsų kasdienį gyvenimą lydi nuolatiniai pykčiai, visiškai suprantama, kad ir jūs galite galvoti apie savo santuokos nutraukimą, kaip apie patį tinkamiausią sprendimą.

Tačiau prieš žengiant dar vieną žingsnį pirmyn, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių niuansų, tokiu būdu užtikrinant, kad jūsų laukiančios skyrybos būtų kuo sklandesnės.

Ką gi, jei jūs jau išbandėte visas jums prieinamas priemones ir galimybes atstatyti savo santuoką į pirminę padėtį, kuomet joje nebuvo didžiulių nuolatinių pykčių, kitas žingsnis būtų susitaikyti su mintimi apie savo santuokos nutraukimą. Nemenkai daliai žmonių tai padaryti būna labai sudėtinga – ypač, jei santuokoje kartu buvo gyventa labai ilgą laiką ir yra išlikęs didelis emocinis ryšys. Tačiau jei manote, kad išsiskyrus jūsų gyvenimas turėtų pagerėti, akivaizdu, kad turite elgtis ryžtingai ir daugiau nebedvejoti.

Žinoma, kiekviena situacija yra labai skirtinga ir kiekvienas atvejis yra individualus. Būtent todėl jums reikėtų pagalvoti ir apie tai, kaip galėtumėte užtikrinti, jog jūsų laukiančios skyrybų būtų sklandesnės. Trumpiau tariant, jei yra tam tikrų klausimų, kurie aktualūs tiek jums, tiek ir jūsų antrajai pusei, turėtumėte pasistengti juos taikiai išspręsti. Ir nors šią akimirką jums gali atrodyti, kad tikrai nėra galimybės viską išspręsti taikiai, nepabandę negalėsite būti tikri. Taigi, nusiraminkite ir pasistenkite racionaliai išspręsti judviem svarbius klausimus, nuo kurių galėtų tiesiogiai priklausytų ir visas tolimesnis skyrybų procesas.

Taip pat būtų labai naudinga pasidomėti, kas jums galėtų pagelbėti visame šiame procese. Tai reiškia, kad būtų naudinga kreiptis į patyrusius skyrybų advokatus, kurie gali pasiūlyti labai profesionalias paslaugas. Kadangi skyrybų skaičius Lietuvoje yra labai didelis, jau seniai rinkoje susiformavo ir labai didelė tokių paslaugų teikėjų pasiūla. O kuo didesnė pasiūla, tuo lengviau tampa pasirinkti būtent tokius skyrybų advokatus, kurie optimaliausiai atitinka visus jūsų keliamus reikalavimus.

Kuomet pasirinksite skyrybų advokatus, galite būti tikri, kad nuo savo pečių nusimesite labai daug rūpesčių, kurie priešingu atveju neabejotinai kiltų, jei visgi bandytumėte visus skyrybų klausimus derinti ir spręsti patys. Skyrybų advokatai puikiai išmano savo darbą ir žino, kaip turėtų būti pildomi visi skyrybų dokumentai. Be to, jie visuomet gali suteikti ir daug praktiškų patarimų su skyrybomis susijusiais klausimais, todėl visa tai turėtų jus nuraminti ir padėti lengviau pasiekti norimą tikslą.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *