Šiandien kiekvienas sąmoningas žmogus, pradedant pradinuku ir baigiant garbaus amžiaus senjoru, turi mobilųjį telefoną. Tad visai nenuostabu, jog telefonų taisymas – gana populiari paslauga. Juk nesinori, vos tik sugedus įrenginiui, iškarto jį keisti. Be to, kiekvienam mūsų būdinga prisirišti prie savo daiktų. Tad,  kam keisti telefoną, jeigu galima jį sutaisyti. Žinoma, svarbiausia rasti patikimus specialistus.

Pirmiausia, pasidomėkite kokias konkrečias paslaugas teikia pasirinkta taisykla. Labai galimas dalykas, jog telefono  taisymo prireiks dar ne vieną kartą tiek jums patiems, tiek kitiems šeimos nariams ar draugams. Tokiu atveju tie patys jau pažįstami specialistai bus užtikrintas kokybės garantas. Be to, dažnai prireikia ne tik telefono, bet ir kitų išmaniųjų įrenginių remonto.

Telesfera meistrai vieningai tvirtina, jog tikrai profesionalūs darbuotojai jums pasiūlys tokias paslaugas:

  • Telefonų remontą;
  • Kompiuterių remontą;
  • Fotoaparatų remontą;
  • Telefonų ekranų ir stiklų keitimą;
  • Planšečių servisą;
  • Dronų servisą;
  • Platų išmaniųjų įrenginių dalių pasirinkimą.

Kalbant apie telefonų dalis, turėtumėte pasidomėti, kokios detalės bus naudojamos telefono taisymui. Svarbu, kad būtų parinktos tik originalios detalės ir atliktiems darbams suteikiama garantija.

Prieš atiduodami savo telefoną į taisyklą, pasidomėkite paslaugos kaina. Bent jau apytiksliai konkrečią kainą derėtų sužinoti iš anksto. Daugelis išmaniųjų įrenginių taisymo įmonių tuo pasirūpina. Internetiniame pasirinktų meistrų puslapyje jums tereikia specialiame laukelyje įvesti savo telefono modelį ir preliminarią kainą jau žinosite. Be abejonės,   teikiamų taisymo paslaugų kainą įtakoja ne tik gedimo sudėtingumas, bet ir konkrečios taisyklos taikoma kainų politika.

Taigi, kokius dar klausimus derėtų užduoti telefonų taisyklos meistrams, jeigu norite surasti išties profesionalius pagalbininkus?  Siūlome pasiteirauti:

         •  Ar įrenginys gali būti suremontuotas skubos tvarka?

         •  Ar galima vizito laiką pasirinkti internetu?

         •  Ar remontuojami apdrausti telefonai?

         •  Ar telefone po remonto išliks įvesti duomenys?

         •  Ar suteikiamas garantinis laikotarpis?

Jeigu į tokius klausimus sulaukėte teigiamų atsakymų, tuomet neabejokite šių meistrų profesionalumu. Be to, visuomet galite internete rasti kitų vartotojų atsiliepimų. Pasikartosime, nepamirškite pasiteirauti apie garantijų suteikimą. Jeigu taisykla savo darbo taisyklėse numačiusi tam tikrą garantinį laikotarpį, tuomet galėsite būti ramūs, jog tuo metu iškilus tai pačiai problemai, telefonas bus vėl taisomas nemokamai.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *