Tai natūralus klausimas, ypač, jeigu svarstote apie tokią paslaugą ir galimybe ja pasinaudoti. Aišku, kuo statomas objektas bus sudėtingesnis bei didesnės apimties, tuo atitinkamai bus sudėtingiau viską atlikti savarankiškai. Net jeigu ir turite pakankamai žinių bei patirties šioje srityje. Tačiau kitu atveju tikrai vertėtų pagalvoti apie profesionalią pagalbą. Nors teoriškai galima apsieiti ir be jos, bet toks variantas neretai gali būti labai sudėtingas. Kas lems ne tik dideles laiko sąnaudas, tačiau gali kainuoti net ir finansiškai. Dėl šios priežasties galima drąsiai sakyti, jog tokia paslauga pravers praktiškai visais atvejais. Nebent tą galite atlikti savarankiškai ir ši sritis nėra nauja.

Kaip pasirinkti profesionalius specialistus?

Yra ne viena įmonė, kuri specializuojasi šioje srityje. Tačiau jos turi sukaupę tikrai ne vienodai patirties. Taip pat vienos gali labiau dirbti ties vienokiais projektais, o kitos ties visai kitais. Statybų projekto valdymas dar ypatingas ir tuo, jog kiekvienu atveju tenka ieškoti optimaliausio sprendimo. Kadangi praktiškai visi objektai yra skirtingi. Todėl renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokias paslaugas gali pasiūlyti įmonės. Taip pat būtų naudinga atsižvelgti ir į jų patirtį šioje srityje bei įvykdytus projektus. Aišku, dar galima pasidomėti ir kitų žmonių atsiliepimais, tačiau juos vertėtų vertinti pakankamai kritiškai. Kadangi jie gali būti ir subjektyvūs.

Kur jų ieškoti?

Tai tikrai nėra sritis, su kuria tektų susidurti kiekvieną dieną. Todėl ir atrasti joje dirbančius žmones gali atrodyti nelengva. Bet šiomis dienomis viskas paprasčiau nei bet kada anksčiau. Kadangi galima pasinaudoti paieškos sistema internete, kuri visą darbą atliks automatiškai per kelias sekundes. Statybų projekto valdymas nebus išimtis. Kadangi daugelis šioje srityje dirbančių įmonių apie save informaciją bei kontaktus taip pat skelbia virtualioje erdvėje. O tuomet jau beliks tik pasirinkti tinkamiausią variantą, kuris geriausiai atitinka asmeninius lūkesčius. Taip pat būtų naudinga atsižvelgti ir į prieš tai aptartus kriterijus, kurie tikrai gali padėti renkantis.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *