Jaukių namų paslaptis slypi gerai apgalvotose ir pasirinktose detalėse. Todėl taip svarbu namuose kurti nuosaikų ir stilingą interjerą. O jam paįvairinti ar pabrėžti gali padėti ir nedidelės detalės. Pavyzdžiui, originalaus dizaino indai, kurie gali tapti ne tik šventinio stalo puošmena.

Kokie originalūs indai padės sukurti dailų interjerą?

Interjerui sukurti labai svarbu pasirinkti stilingas detales. Net ir nedideli akcentai gali patraukti akį ir padėti sukurti tikrai įdomius sprendimus. Serviruojant stalą, indai taip pat tampa interjero dalimi. Todėl labai svarbu juos tinkamai pasirinkti. Originalūs indai labai dažnai padeda sukurti jaukią, stilingą ir įsimintiną šventę, o kai kurie stilingi indai namuose naudojami ir kaip nuolatinės interjero detalės.

    • Išskirtiniai servizai. Jeigu norite, kad Jūsų namuose svečiams būtų jauku, pavaišinkite juos arbata ar kava iš išskirtinio, senovinį stilių primenančio serviso. Toks komplektas gali būti geru signalu apie tai, jog šiuose namuose gyvena šeimininkai, turinys skonį. Be to, tokie originalaus dizaino indai puikiai tinka kuriant interjerą. Toks servisas indaujoje su stiklinėmis durelėmis papuoš kambarį ir suteiks jam jaukumo.

    • Dailios saldaininės. Kai kurie indai naudojami namuose nuolat, tad jie gali tapti įdomia interjero detale. Pavyzdžiui, norite, kad Jūsų namai alsuotų rafinuotumu ir klasika? Įsigykite kelias stilingas saldainines. Laikykite jas ant konsolės, žurnalinio staliuko ar virtuvėje ir pamatysite, kaip tokia detalė pakeis patalpos interjerą.

    • Įdomios vazos. Tokios detalės kaip vazos gali būti naudojamos beveik visuose namų kambariuose. Derinkite skirtingų formų, dydžių vazas ir pamatysite, kaip jos gali pakeisti patalpos įvaizdį. Kai kurias galima naudoti gėlių merkimui, kitas tik kaip dekoracijas, o trečias – kaip serviravimo indus.

    • Dangčiai ir padėklai. Norite sukurti išskirtinį interjerą namuose? Ruošiatės šventiniam vakarui ir galvojate, kuo papuošti stalą? Tam puikiai tiks išskirtinio dizaino indai. Pavyzdžiui, dailus stiklinis dangtis, p kuriuo ant padėkliuko gražiai sudėti keksiukai gali tapti išskirtine stalo puošmena. Taip pat labai tinka stilingos sviestinės, kurios taip pat dažniausiai būna su dangteliu. Tokie originalaus dizaino indai labai papuošia stalą, suteikia jaukumo ir sukuria stilingo interjero įspūdį. Labai dažnai tokie išskirtinio dizaino indai naudojami ne tik stalo puošybai, bet ir kaip nuolatinė interjero detalė.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *