Vis norime atrodyti išskirtinai ir originaliai. Tam galime pasitelkti netradicies spalvas ar formas, galbūt dizainerio kurtus drabužius arba nepakartojamais vintažiniais lobiais iš antrų rankų parduotuvių. Nors kartais gali reikėti tiek nedaug, kad būtume unikalūs, kitokie, o svarbiausia – patiktumėme sau. Tokia maža detalė aprangoje kaip personalizuoti papuošalai Jus akimirksniu išskirs iš minios. Šitoks dizainių juvelyrų pagamintas kūrybingas gaminys suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi bei perteikia rafinuotą skonį.

Dar vienas personalizuotų papuošalų privalumas – tai nuostabi dovanos idėja kiekvienam, kuris artimiausiu metu švęs gimtadienį, vestuvių sukaktį, minės ne pirmas metines darbe ar tiesiog turės progą paminėti jam svarbią dieną. Personalizuoti papuošalai gali būti graviruojami. Ši unikali savybė suteikia labai daug išskirtinumo bei lankstumo. Graviruoti galima vardus, datas, inicialus, frazes ar tam tikrus simbolius. Išsakykite savo mintis bei norus profesionaliam juvelyrui ir jis sukurs tikrą stebuklą! Apklausos rodo, kad kiekvienas itin maloniai nustemba gavęs tokią nepakartojamą dovaną. Žmogus, gavęs graviruotą papuošalą jį dar labiau vertina ir tikrai Jums padėkos už dovanos unikalumą.

Žinoma, personalizuoti juvelyriniai dirbiniai nebūtinai išsiskiria galimybe juos graviruoti. Jums gali būti pagaminti ir tiesiog vienetiniai papuošalai (pvz. grandinėlė, auskarai ar originalus itin masyvus arba priešingai – itin minimalistinis žiedas). Juos galima dabinti mylimo žmogaus vardu, tam tikrais, tik jo savininkui žinomais, laimingais skaičiais ar unikalia simbolika. Užsakyti, kurti bei dovanoti tokius papuošalus yra vienas malonumas, o juos nešioti – tai visada būti mintimis su Jums mylimu bei brangiu žmogumi.

Tik gaminami iš aukštos kokybės žaliavų personalizuoti papuošalai bus ypatingi, todėl meistrus bei jų naudojamas žaliavas rinktinės labai atsakingai ir kruopščiai. Nenustebkite, kad tokie juvelyriniai dirbiniai kainuoja daugiau nei įprastiniai, nes jie yra sukurti rankomis ir kiekviena detalė yra atsakingai atrenkama, derinama bei pritaikoma. Tai tikrai užtrunka ilgiau, bet ir galutinis rezultatas visa tai kuo puikiausiai atspindi. Vienetinius darbus ir patys tikriausiai daug greičiau pastebite bei netikėtai pakraipote galvą ar pagiriate arba pažeriate vieną kitą komplimentą nešiotojui. Tokie darbai yra to verti!

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *