Taip dažnai skubame ir lekiame, užsisukame darbų karuselėje, kad būna pamiršti ne tik gimtadieniai, jubiliejai, įvairios sukaktys, artėjančios draugų vestuvės ar giminaičio krikštynos. Progų, kada ir dėl ko susitikti tiek su draugais, tiek ir su artimaisiais galima sugalvoti visą galimybę. Gerai, kad šiais laikais labai lengvai turint automobilį galime pasiekti kitą Lietuvos kraštą, taip pat nuskristi į kitas užsienio šalis ir sudalyvauti ten rengiamoje šventėje. O kiekviena proga bei paminėjimo diena taip pat turi šventės „kaltininką“, kurį tenka sveikinti ar apdovanoti.

Dovana yra seniai įprastas tam tikros progos atributas. Vieni jas sureikšmina labiau, kiti, priešingai, nekreipia į tai dėmesio ir numoja ranka įteikiant tam tikrą pinigų kupiūrą. Visgi žmonės yra sentimentalūs ir net maža smulkmenėlė, atributas ar mažas mažas daikčiukas vis tiek juos privers nusišypsoti ir suprasti, kad apie juos buvo galvojama renkant dovaną.

Sukurti personalizuotą dovaną nėra sunku, nes mūsų šalies sostinėje yra lazerinis graviravimas Vilniuje. Pasinaudoję šia paslauga galėsite ant norimo daikto išgauti labai tikslų norimą vaizdą ar užrašą, kuris galės būti pageidaujamo šrifto bei dydžio. Graviravimas lazeriu yra išskirtinis tuo, kad juo yra galimybė graviruoti net ir tokias medžiagas, kurių neįmanoma paveikti kitokiais kitais mechaniniais ar cheminiais būdais. Visi sutinka, jog patikimas bei itin kruopščiai atliktas lazerinis graviravimas Vilniuje visada buvo ir bus ilgaamžiškumo bei aukščiausios kokybės užtikrinimas. Gravideja.lt užtikrina patikimiausią prestižiškumo įvertinimą.

Daugeliui yra įprasta, kad jau seniai buvo graviruojamas metalas, medis bei stiklas. Bet šiuolaikinės technologijos leidžia šiuos darbus atlikti ir ant kitų medžiagų. Tad tai gali būti tiek oda, tiek visur plačiai paplitęs plastikas, keramika ar dar tik labai mažai visuomenės daliai matytas giluminis lazerinis graviravimas Vilniuje. Pastarasis būdas suteikia galimybę norimą tekstą ar vaizdą pateikti reljefine medžiaga, taip išgaunant dvimatį (2D) vaizdą. Lazeris geba įgraviruoti pačius smulkiausius Jūsų norimus tekstus, vaizdus ar ženklus net neveikiant medžiagos mechaniškai. Dabar jau tikrai žinosite, kokią dovaną užsakyti artėjančios šventės proga iš gravideja.lt.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *