Buhalteris yra vienas svarbiausių darbuotojų įmonėje. Jam patikimi labai svarbūs darbai, nuo kurių priklauso įmonės veikla, sėkmė ir įvaizdis. Todėl labai svarbu, kad visi buhalterio darbai būtų atlikti tinkamai, be klaidų ir laiku. Tam, kad buhalterinė apskaita ir kiti su tuo susiję darbai būtų atliekami kokybiškai ir sutaupant laiko, daugybėje įmonių naudojama buhalterinės apskaitos programa. Tai puikus pagalbininkas kiekvienam buhalteriui.

Kada verta pradėti naudotis programa?

Kartais įmonių vadovai mano, kad finansų valdymo sistemos ar kitus darbus palengvinančios verslo valdymo sistemos yra skirtos tik didelėms įmonėms, kuriose dirba daug darbuotojų ir vykdoma daug skirtingų veiklų. Tačiau tai yra klaidingas įsitikinimas. Iš tiesų tokio tipo programos yra kuriamos net ir pačioms mažiausioms įmonėms. Net ir pačiam mažiausiam verslui reikalinga tinkamai planuoti ir valdyti savo finansus, teikti ataskaitas, skaičiuoti atsiskaitymus ir vesti visus duomenis apie tai. Todėl nepriklausomai nuo to, kiek laiko veiklą vykdote ir kiek darbuotojų pas Jus dirba, buhalterinės apskaitos programa Jums palengvins darbą ir tikrai bus naudinga. Ja naudotis galima bet kuriam verslo gyvavimo etape.

Kuo padės programa?

Jeigu įmonėje niekada neteko susidurti su tokio tipo programomis, galbūt nežinote, kuo tokia programa gali būti naudinga Jums ir Jūsų veiklai. Finansų valdymo programos verslui sukurtos taip, kad palengvintų kasdienius buhalterio darbus. Jos yra pritaikytos verslui, todėl yra lengvai naudojamos ir perprantamos, nereikia jokių papildomų mokymų.

Tinkamai pasirinkta programa padės išvengti žmogiškųjų klaidų ir leis sutaupyti buhalterio laiko. Kartu programa padės parengti įvairias ataskaitas, kurias reikėtų rinkti rankiniu būdu. Įdiegta buhalterinės apskaitos programa leidžia vienoje vietoje turėti visas sąskaitas ir sutartis, taip pat patogiai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimą, matyti turimus produkcijų likučius, ilgalaikio turto situaciją ir daug kitų dalykų. Sistemos leidžia be patogiai ir greitai pateikti reikalingas deklaracijas „Sodrai“ ir Valstybinei mokesčių inspekcijai, sugeneruoti reikalingas ataskaitas.

Kiek kainuos programa?

Lietuvoje buhalterinės apskaitos programa yra gana dažnas pasirinkimas versle, todėl ir pačių programų pasiūla yra labai plati. Jeigu niekuomet nesate bandę kažko panašaus, verta pradėti nuo nemokamų programų, kurias galima naudoti tiesiog jas atsisiuntus. Vėliau galėsite įsigyti papildomus funkcionalumus arba profesionalią programą, už kurios naudojimą reikia sumokėti tik mėnesinį mokestį.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *