Vietos, kurioje norite gyventi, pasirinkimas yra išties svarbus sprendimas. Juk dažnas iš mūsų praleidžia didžiąją laiko dalį namuose, o ypač tie, kurie pasirinkę dirbti nuotoliniu būdu – iš namų. Pandemijos laikotarpis prisidėjo prie paskatinimo išmokti praleisti daugiau laiko namuose ir daugeliui tai visai patinka ir tai praktikuoja iki šių dienų, kai nebeliko jokių apribojimų. Todėl svarbu, kad gyvenamosios vietos pasirinkimas būtų tinkamas, patogus ir širdžiai mielas.

Šiais skubėjimo ir dažnų pokyčių laikais, vis daugiau žmonių supranta gyvenimo bute privalumus. Yra daugelis nuostabių vietų mūsų šalyje, kuriose yra statomi naujos statybos butai, bet visgi Vilnius yra bene populiariausias ir greičiausiai besiplečiantis miestas. Viena iš priežasčių, kodėl nauji butai Vilniuje gali būti jūsų tobulo būsto pasirinkimas yra itin lengva jo priežiūra. Gyvenant įrengtame, naujos statybos bute, galite pamiršti apie greitu metu artėjantį remontą ir su juo susijusias išlaidas.

Gyvenant bute galite net sutaupyti pinigų, kuriuos galite kaupti ateities planams – vaikų mokslams, kaimo turizmo sodybai, kelionėms ir ne tik. Taip yra todėl, nes gyvenant naujos statybos bute, kuris yra įrengtas, naudojant kokybiškas medžiagas, kurios izoliuoja šilumą, automatiškai yra sumažinamos komunalinių paslaugų išlaidos, ypač žiemos laikotarpiu, kai šildymas kainuoja ne taip jau ir pigiai. Taip pat ir vasaros laikotarpiu – jei vasara karšta, pasitelkiamas kambarių vėsinimas, o šiais laikais elektra  irgi nėra labai pigi.

Taip pat galite pamiršti visus kiemo darbus, kurie atima išties daug laiko. Tokie darbai, kaip sniego kasimas, lapų grėbliavimas, prakiurusio stogo dengimas yra pamirštami visiems laikams, gyvenant naujos statybos bute. Visų šių darbų atsakomybė yra ant namo bendrijos pečių, tad jūs savo ruoštu savo laisvą laiką galite panaudoti kitiems tikslams.

Minint kitus gyvenimo bute privalumus, saugumas yra vienas iš didžiausių ir svarbiausių.  Praktiškai visi nauji butai Vilniuje turi uždaras bendruomenes, kontroliuojamus įėjimus, stovėjimo aikšteles ar garažus, apsaugos kameras ir papildomas priešgaisrines apsaugas, todėl gyventojai gali jaustis saugūs.  O ir gyvenimas, kai kaimynai gyvena labai arti, suteikia daugiau galimybių kartu leisti laiką, susipažinti, sukurti glaudesnę bendruomenę.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *