vizitinių kortelių gamyba

Visokių triukų ir patarimų, kaip pritraukti naujus klientus, sekėjus bei pirkėjus internete krebždėti krebžda. Tad neretai lieka nepamirštos ir senos geros vizitinės kortelės. Jos išrastos jau labai seniai ir vis dar puikiai atlieka savo kontaktų suteikimo funkciją. Žinoma, tik kokybiškos ir profesionaliai sukurtos vizitinės kortelės paliks gilesnį įspūdį jos gavėjui ir tikėtina, kad kontaktai bus išsisaugoti bei netolimoje ateityje panaudoti. Netgi toks paprastas dalykas kaip vizitinės kortelės kampai gali turėti labai didelės reikšmės jos išliekamajai vertei. Yra patariama gaminti vizitines korteles suapvalintais kampais, nes teigiama,  jog statūs kampai daug greičiau susilanksto ir tada vizitinė kortelė praranda savo reprezentacinę išvaizdą. Tokiomis sudūlėjusiomis vizitinėmis kortelėmis visuomet esame linkę greičiau atsikratyti.

Jeigu jau turite vizitinės kortelės maketą, tai kita užduotis bus išsirinkti spaustuvę. Jų mūsų šalyje yra tikrai nemažai, o jei dar nuklysime ir į tarptautines rinkas, tai pasirinkimas labai stipriai išsiplečia. Šiais laikais dažnai naudojamės kurjerių bei paštomatų paslaugomis, tad ir spausdinimo darbus galime rinktis bet kurioje šalyje. Žinoma, Lietuvoje esančios spaustuvės dažnai pasižymi ilgamete patirtimi bei aukšta spausdinimo darbų kokybe. Viena tokių yra https://www.mreklama.lt. Nuo pat pirmų įmonės įkūrimo dienų svarbiausias jų aspektas buvo kokybė ir šio principo jie puikiai laikosi daug trylika metų. Tad spausdinimo paslaugos atliekamos net tik aukščiausios kokybės, bet ir sutartu laiku už numatytą kainą. mreklama.lt vizitinių kortelių spausdinimui renkasi patikimiausią skaitmeninę spaudą.

Taigi vizitinė kortelė visada išlieka reikalingu gaminiu visiems bei kiekvienam, kuris nori užmegzti naujus verslo ar asmeninius ryšius. Jos dėka galite labai lengvai sukurti norimą prekės ar asmeninį ženklą. Vizitinės kortelės išlieka patogiu bei praktišku aksesuaru. Jos žymiai lengviau palengvina kontaktinės informacijos pateikimo procesą. Jų dėka tapsite daug lengviau pasiekiami.

Statistiškai nustatyta, jog vizitinės kortelės visuomet yra viena geriausių progų sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį. Nors jas daugelis laiko tik paprastu popieriaus ar kartono gabalėliu, bet vis dėlto jis geba labai daug papasakoti ir suteikti įdomios istorinės, grafinės informacijos.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *