Tinkama plaukų spalva gali visiškai pakeisti žmogaus veido bruožus ir tikrai tokia, su kokia jis gimsta – ne visada yra geriausias pasirinkimas. Džiugu, kad šiuo metu plaukų dažai suteikia galimybę tiek vyrams, tiek moterims turėti tokius plaukus, kokie jiems yra patys gražiausi. Ir kalbame ne tik apie kirpimą, tačiau ir apie plaukų spalvą.

Tačiau kaip rasti tokius dažus, kurie Jums labiausiai tinka, kai pasiūla rinkoje yra tokia plati?

Kaina

Renkantis bet kokias priemones plaukų priežiūrai daugeliui žmonių rūpi kaina. Kadangi šiuo metu su įkainiais galima susipažinti internete – tai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir pamatyti akcijas, kurios dar labiau mažina įkainius. Svarbiausia yra netaupyti kokybei, kadangi tai galiausiai atsipirks jūsų plaukų grožiui.

Sudėtis

Žinoma, labai svarbu kuo detaliau domėtis sudėtimi. Kuo daugiau suprantate apie cheminius komponentus – tuo pavyks geriau suprasti – kokios kokybės yra plaukų dažai ir kaip jie galimai veikia tiek pačius plaukus, tiek galvos odą.

Gamintojas

Renkantis dažus taip pat galima rinktis ir pagal gamintoją. Verta ne tik plačiau skaityti apie pačių gamintojų istoriją bei požiūrį į žmogų, tačiau taip pat ir galima skaityti kitų žmonių nuomones apie dažus bei rinktis tuos, kurie sulaukia daugiausia dėmesio ir pagyrų.

Spalva

Žinoma, svarbiausia yra rinktis tokios spalvos dažus, kurie jums patys gražiausi. O šiuo metu pasirinkimas tikrai labai platus. Nuo rudos arba baltos iki juodos, galiausiai, net ir mėlynos bei žalios. Kiekviena ir kiekvienas tikrai gali rasti tinkamos spalvos dažus, tik dažniausiai varijuoja jų laikymosi periodas.

Ekologija

Vis daugiau žmonių renkasi tokius dažus, kurie yra ekologiški. Tai leidžia džiaugtis gaminiu, kuris teigiamas ir Jūsų plaukams, ir aplinkai, gamtai.

Atsiliepimai

Pasikartosime, kad verta remtis kitų žmonių nuomonėmis apie gaminius. Tai leis greičiau rasti tinkamus dažus.

Dažniausiai kartą radus tokius plaukų dažus, kurie Jums patinka ir tinka prie Jūsų veido – juos bus galima naudoti visą gyvenimą. taigi, renkantis svarbiausia smulkmeniškas vertinimas, o ieškant internetu tai dažniausiai nėra sunku.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *