dušo sienelė

Jei tinkamai prižiūrėsite dušo sienelę, tai ne tik ji ilgiau tarnaus, bet ir taip pat sukursite geresnį vonios kambario mikroklimatą. Na, o mes patarsime, kaip užtikrinti tinkamą priežiūrą.

Dušo sienelių rubriką pristato Arsan.

Ką reikia žinoti apie valymo priemones?

Dušo sienelių valymas yra būtina užduotis, siekiant išlaikyti jas švarias, be dėmių ir pelėsio. Tinkamų valymo priemonių pasirinkimas yra esminis veiksnys, norint užtikrinti efektyvų ir saugų valymą. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamas priemones dušo sienelėms valyti:

Valymo priemonių tipai:

  1. Universalių valiklių: šie valikliai tinka įvairiems paviršiams, įskaitant dušo sieneles. Jie paprastai yra lengvi ir gali pašalinti lengvas muilo putas ir nešvarumus.
  2. Rūgštinių valiklių: šie valikliai yra veiksmingesni pašalinant kalkių nuosėdas ir rūdžių dėmes. Tačiau jie gali būti agresyvūs ir pažeisti tam tikras medžiagas, todėl naudokite juos atsargiai.
  3. Kreminiai valikliai: šie valikliai yra švelnesni ir tinka jautrioms medžiagoms, tokioms kaip akrilas ar plastikas. Jie gali būti veiksmingi pašalinant lengvas muilo putas ir dėmes.
  4. Natūralios priemonės: kai kurie žmonės renkasi naudoti natūralias valymo priemones, tokias kaip actas, citrinos rūgštis ar soda. Šios priemonės gali būti veiksmingos, tačiau prieš naudojant jas svarbu atlikti bandymą nedideliame, nematomoje vietoje.

Renkantis valymo priemones, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Medžiaga: įsitikinkite, kad pasirinkote valiklį, kuris yra tinkamas jūsų dušo sienelės medžiagai. Pavyzdžiui, rūgštinių valiklių nereikėtų naudoti ant akrilo ar plastiko, nes jie gali pažeisti paviršių.
  2. Nešvarumų tipas: pasirinkite valiklį, kuris yra veiksmingas pašalinant jūsų dušo sienelės  nešvarumus. Pavyzdžiui, jei ant jūsų sienelių yra daug kalkių nuosėdų, jums reikės rūgštinio valiklio.
  3. Kvapas: pasirinkite valiklį su kvapu, kuris jums patinka. Kai kurie valikliai turi stiprų kvapą, kuris gali būti nemalonus.
  4. Sauga: įsitikinkite, kad pasirinkote valiklį, kuris yra saugus naudoti jūsų namuose. Perskaitykite valiklio etiketę ir laikykitės visų saugos nurodymų.

Be valymo priemonių, jums taip pat reikės:

Minkštos kempinės ar šluostės: naudokite minkštą kempinę ar šluostę, kad nepažeistumėte dušo sienelės paviršiaus; guminio grandiklio: guminis grandiklis gali būti naudingas pašalinant įsisenėjusias dėmes ir kalkių nuosėdas; mikropluošto šluostės: mikropluošto šluostės yra puikios džiovinimui, nes jos nesukelia dryžių.

Kokių valymo patarimų verta laikytis?

Yra ne vienas valymo patarimas, kurio tikrai verta laikytis:

  1. Prieš pradėdami valyti, pašalinkite iš dušo kabinos visus daiktus.
  2. Nuplaukite dušo sieneles šiltu vandeniu, kad pašalintumėte palaidus nešvarumus.
  3. Užtepkite valiklį ant kempinės ar šluostės ir tepkite jį ant dušo sienelės.
  4. Jei reikia, švelniai patrinkite kempine ar šluoste.
  5. Nuplaukite dušo sieneles švariu vandeniu.
  6. Sausai nuvalykite dušo sieneles mikropluošto šluoste.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *